durak hosting
Bayiilik Sistemi...

# Bayimiz olma şansını yakalayan her şirket ve her birey %10 kar oranı kazanarak suya sabuna dokunmadan kendine hem gelir hemde reklam sağlamış olur. Bayimiz olmak isteyen her birey veya şirketin yapması gereken tek şey bizimle iletişime geçerek firma ise şirket ve firma bilgilerini vererek bayilik hesabını açtırması birey ise üye olarak satış ortaklığı ile kazanmaya başlayabilir.
Bayilerimizin sipariş verdiği tüm ürünler ücretin yarısı ödendiği taktirde hemen aktif edilmektedir.Böylece zamandan kayıp engellenir ve satıcı ürününü hemen kullanıma sunabilir.


Peki nasıl kazanırım sorusunun cevabı ise; web tasarımı ve web hosting paketlerimizi satmak.


# Bir hosting paketinin satılması sonucu karınız satılan ürünün %10 kadar.
# Bir web tasarımının satılması sonucu karınız %10 kadar

Örneğin 50 TL olan hostingi satmanız karşılığında 5 TL kazanmış olacaksınız. yada 500 TL olan bir web tasarımını pazarlamanız sonucu 50 TL kazanmış olacaksınız.


# Sistem işleyişi ise siz müşterinize demolarımızı gösteriyorsunuz müşterin bilgilerini alarak bize bildiriyorsunuz veya sitemizin adını veriyorsunuz. bize bu işlem hakkında bilgi veriyorsunuz eğer ödeme bize direk yapılırsa ürünün kar payı hesabınıza direk olarak yatırılır eğer ücreti siz alır ve bize yatırırsanız kendi kar payınızı alıyorsunuz ve geri kalan ödemeyi bize yapıyorsunuz.# Günün 24 Saati telefonla ulaşıp sipariş verebilir kafanıza takılan soruları sorabilirsiniz.

# Eğer müşteriniz veya siz verdiğimiz hizmetten memnun kalmadığınız takdirde ödemiş olduğunuz ücret aynı gün içerisinde geri size iade edilecektir...

# Bayilik Sistemi için bizimle iletişime geçiniz...

farklı dizayn